Plno úsměvů a lásky s prosincovým FotoVideo.

A je to tady! Čas svátků a nakupování, nervů, rodinného cestování a navštěvování začal. Je to krásné období plné našich národních a lidských tradic a upřímně řečeno i další příležitost k natáčení videa a fotografování.

A k tomu by se vám naše prosincové vydání mělo hodit!

Je šité na míru snad všem fotografům, kteří chtějí jít zase o kus dál, rozvíjet své nápady i fotografickou techniku. Fotíte glamour, akt, street či architekturu? Potřebujete tisknout své FotoObrazy? Používáte filtry nejen na ochranu svých objektivů? Máte rádi přehledy brašen, které si chcete vybrat? Kupujete nový monitor, anebo zrovna ten co jsme právě testovali? Chybí vám rady opravdu zkušeného odborníka? Znáte výsledky posledních velkých fotografických soutěží? Chcete si prohlédnout vítězné snímky svých kolegů. To vše a ještě samozřejmě více najdete na další stovce stran časopisu FotoVideo. Prohlížejte, čtěte, foťte a soutěžte!

Těšíme se na letošní svátky s vámi. Těšíme se na vaše obrazové dárky plné příběhů a lásky. K tomu nechť vám dopomáhá ono pověstné dobré a sváteční světlo. Hodně štěstí a lásky vám přeje celá redakce FotoVideo.

Z posledního letošního vydání FotoVideo navíc některé naše tipy:

PŘÍBĚH FOTOGRAFIE: ČEKÁNÍ NA ZÁPAD SLUNCE

Petr Jan Juračka nikdy nezestárne! 

INSPIRACE: NÁDHERNÉ PRÁCE VÍTKA LUDVÍKA

Jeho ikonické a další snímky z celého světa

MILÉ SETKÁNÍ S TEREZOU Z DAVLE

Poznejte svět krásy žen v Českém Krumlově

GITZO INSPIRUJE: FOTOGRAF RICHARD HORÁK

„Fotím Prahu ráno i večer, zdola i shora.“

PRAXE: KŘIVKY – NEJZÁKLADNĚJŠÍ NÁSTROJ

Digiškola: „Při úpravách jsou všudypřítomné!“ 

TECHNIKA: VELKÝ PŘEHLED BRAŠEN PRO FOTOGRAFY

 Lowepro brašny od nejlevnější po nejprofesionálnější

SOUTĚŽ: FOTOGRAF ROKU 2016 – POSLEDNÍ TÉMA

Jak jste dopadli? Porota hodnotila téma černobíle.

 

A důležité nakonec:

 

Nezapomeňte si nás předplatit nebo si naše předplatné prodloužit! V obou případech dostanete dárek navíc a ten si ještě (u nového předplatného) můžete vybrat z více variant. To se hodí pod stromeček vám i vašim známým a příbuzným. Můžete si naše předplatné objednat hned a zde: http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign