Právě vychází MUSCLE&FITNESS 5/2013 se superfotografiemi

* Velký průvodce pro začátečníky! Nikdy jste nedrželi v ruce činku, nebo se do posilovny vracíte po dlouhé přestávce? V takovém případě potřebujete návod s přesným popisem toho, co máte dělat v posilovně, kdy to máte dělat a jakými jídly a suplementy máte vyživovat tělo. A přesně tohle nabízí na 25 stránkách květnové vydání M&F!

MF51

* Jak vnímal Phil Heath své vystoupení na loňské Olympii? Jak se cítil po semifinále, v němž narazil na nečekaně kvalitního soupeře v osobě Kai Greenea? Co dělal během těch několika hodin, jež pak zbývaly do finále, aby nápor svého konkurenta ustál? A jakou strategii přípravy zvolil pro letošní ročník Mr. Olympia, kde mu - vedle Greenea - přibude další vážný konkurent v podobě vracejícího se Jay Cutlera?  

* Jak rozvíjí Phil Heath svá famózní stehna? V bohatě ilustrovaném metodickém materiálu nabízí současný king profi bodybuildingu své tipy a doporučení na trénink kvadricepsů a hamstringů formou krátkých a trefným vzkazů, formálně inspirovaných sociální sítí Twitter, jíž je Heath velkým fanouškem.  

* Phil Heath je pak přítomen také na posteru uvnitř čísla. Z jeho druhé strany potěší zejména mužského sličná slovenská profesionální fitneska Natália Revajová, jejíž aktuální závodní plány zaznívají v původním interview redaktorky M&F Zlaty Klaučové.  

* Jak vytěžit maximum z tricepsových kliků mezi lavičkami?  

* Jak odstranit problémy s technikou dřepu, související se zkrácenými lýtkovými svaly?  

* Jak trénují kvadricepsy přední fitnesky Oksana Grišina, Candice Lewis a Ana Delia De Iturrondo?  

* Jak modifikovat provedení plyometrických kliků pro rozvoj dynamické síly, je-li standardní varianta pro vás příliš náročná?  

* Co přesně obnáší jeden z nejobtížnějších crossfitových tréninků vůbec s výmluvným názvem Fight Gone Bad (Boj dopadl špatně), inspirován zápasem ve smíšených bojových uměních?  

* Jak si připravit chutný steak z tropické tilapie a palačinky plné proteinů?  

* Co dělat z pohledu lékaře, trápí-li vás poranění ramene? Co jsou nejčastější příčiny tohoto stavu a jaké se nabízejí mechanizmy prevence? Trénovat s bolestivým ramenem či nikoliv?  

MF52

* Co doporučuje pro tvarovaná a pevná ramena profesionální závodnice ve figure Teresa Anthony?  

* Nakolik to svědčí v bikinech sličné Lauren Abraham, americké televizní moderátorce a žádané fitness modelce?  

* Kulturisté John Corvello, Ken McCord a Paul Nash. Méně známé osobnosti zlaté éry bodybuildingu představuje publicista Josef Švub v rubrice HVĚZDY MINULOSTI.  Kdo je, jak trénuje a jak se stravuje Tomáš Klíč, absolutní vítěz zápoleni physique na Arnold Amateur 2013?  

* Jaká je tréninková filozofie loňských juniorských mistrů světa IFBB Tomáše Zajace (kulturistika do 75 kg) a Jany Černovské (bodyfitness do 163 cm)?  

* Silový trénink při obmezeném průtoku krve. O poznatcích k tomuto tématu z VIII. mezinárodní konference o silovém tréninku v Norsku píše odborný konzultant M&F, prof. MUDr. Dušan Hamar, CSc.  

* Čím si přešel během tří měsíců trvání dvanáctého ročníku soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS Antonín Šíma, vítěz kategorie mužů nad 45 let? A jak vypadalo dalších šest finalistů téhož věkového rozhraní?  

* Momoa versus Schwarzenegger. Chcete si prověřit své znalosti o dvojici mužů, již s odstupem tří desítek vytvořili na stříbrném plátně postavu legendárního barbara Conana? Po zaslání správných odpovědí budou vylosovaní šťastlivci odměněny DVD nosiči s akčními snímky!  

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 5/2013! 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign