TRIO LAHODNÝCH SIRUPŮ HRADECKÝCH DELIKATES SKVĚLE CHUTNÁ (I HŘEJE)

Rakytník, šípek a zázvor.

Přesně tyto tři zázračné ingredience obsahují nové sirupy rodinné manufaktury Hradecké delikatesy. Jsou vyrobeny ručně a šetrně z kvalitních surovin, výborně chutnají, neobsahují žádná aromata, chemické konzervanty, či GMO a v chladných dnech nás krásně prohřejí. Šípkový sirup má v sobě navíc špetku rumu, takže náš čaj o páté promění v labužnickou chvilku. Kromě teplého (či studeného) nápoje, který získáme smícháním s vodou, se dá se sirupy také čarovat v kuchyni – šípkový bude lahodný jako poleva na bábovku, rakytníkový užijeme do kaší či na palačinky a zázvorový dodá říz steakům. Fantazii se zkrátka meze nekladou! Více informací na www.hradeckedelikatesy.cz.

RAKYTNÍKOVÝ SIRUP má svou typickou chuť a vůni této vitaminy naducané plodiny. Kromě klasického využití se studenou, či teplou vodou se sirup skvěle hodí také na dezerty, krémy, palačinky a kaše. Je vyráběn šetrně a ručně, neobsahuje žádné chemické konzervanty, aromata, či GMO. Zkrátka jen cukr, rakytník, kyselinu citronovou a vodu. Sirup je skvělý také do míchaných nápojů, které jsou s ním jemnější, chutnější a mají lepší konzistenci.

Rakytníkový sirup je k dostání na  e-shopu Hradecké delikatesy za cenu – 500 ml = 115 Kč. Více na www.hradeckedelikatesy.cz

1

ŠÍPKOVÝ SIRUP S RUMEM má nádhernou temně oranžovou barvu s jemnými tóny svěžího šípku završenou lehounkým nádechem rumového aroma. Tento sirup je skvělý do sychravého počasí v kombinaci s teplou vodou. Může povýšit naši čajovou chvilku ještě o úroveň výše. Báječně se hodí také jako poleva na bábovku či jiný dezert, skvěle chutná v různých krémech s ovocem. Je vyráběn ručně a šetrně a zcela bez chemie, aromat, GMO. Obsahuje cca 3,8 % alkoholu. Sirup využijeme také do míchaných nápojů, kde se na rozdíl od cukru ihned rozpustí a vykouzlí jemnější chuť.

Šípkový sirup s rumem je k dostání na  e-shopu Hradecké delikatesy za cenu – 500 ml = 115 Kč. Více na www.hradeckedelikatesy.cz

2

 

ZÁZVOROVÝ SIRUP uvítají všichni milovníci tohoto zdravého kořene. Je světle žluté barvy a štiplavější chuti, má zkrátka „říz“. Krásně prohřívá, v kombinaci s horkou vodou je přímo ideálním nápojem pro chladné dny. Se zázvorovým sirupem můžeme čarovat také v kuchyni. Hodí se do zeleninových i ovocných salátů, výborný je na steaky – stačí pár kapek ke konci grilování. Můžeme ho také přimíchat do šťávy, když pečeme kachní prsíčka. Sirup užijeme také do dezertů, dortů, krémů. I v míchaných nápojích místo cukru se skvěle uplatní. Sirup je vyráběn ručně a šetrně, neobsahuje chemické konzervanty, aromata, či GMO.

Zázvorový sirup je k dostání na  e-shopu Hradecké delikatesy za cenu – 500 ml = 115 Kč. Více na www.hradeckedelikatesy.cz.

3

 

 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign