Autodrom Most zve znovu veřejnost k zahájení sezóny

I tento rok pořadatelé počítají s velkým zájmem motoristických fanoušků, příznivců tuningu a vyznavačů rychlých kol. Při loňských podzimních jízdách mohli návštěvníci shlédnout prezentaci autorizovaných prodejců osobních a užitkových vozů, kteří představili aktuální modely a také své služby. V prostoru parkoviště závodních strojů bylo též možné vidět na dvacítku veteránů. Obdivovat jsme tak mohli například krásný design Tatry 603 a Škody Felicie z šedesátých let, Cadillac Eldorado s osmilitrovým motorem a další pečlivě udržované skvosty, včetně reprezentativní limuzíny Daimler.

Novinkou pro letošní rok je možnost vystavení tunnigových aut v boxech ZDARMA. Zájemci o možnost vystavení vlastního tunnigového vozu se mohou hlásit na kubinkova@autodrom-most.cz. Počet boxů je omezen, tak neváhejte a zaregistrujte si svůj vůz co nejdříve.

Primárně je ale akce určená fanouškům, aby poznali profil mostecké dráhy a dokázali si představit stopu, kterou se profesionální jezdci „ řítí" při závodech a trénincích.

Organizace jízd bude probíhat jako obvykle. Na startovní věži bude možné zakoupit za stokorunu kupón, který řidiči umožní desetiminutovou projížďku po mostecké závodní dráze. Na trať se smí pouze s auty, která mají platnou registrační značku a STK, anebo upravená vozidla, která jsou opatřena bezpečnostním rámem a v odpovídajícím technickém stavu. Pro vozy s otevřenou střechou platí povinnost použít při jízdě bezpečnostní helmu, což pořadatel doporučuje i posádkám ostatních vozidel. V posádce vozu nesmí být osoba mladší osmnácti let, s výjimkou držitele závodní licence FAS AČR platné pro okruhy, rallye a vrchy. Samozřejmostí je také zákaz jízdy pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek. Další informací pro návštěvníky je fakt, že u havárií na závodní dráze se nevztahuje havarijní pojištění  a pojišťění odpovědnosti za provoz motorového vozidla.

Akce se bude konat od devíti hodin do půl páté a Autodrom Most všechny své příznivce srdečně zve k návštěvě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign