Festival VZÁŘÍ: Po fasádách domů se premiérově projede Mercedes

„Náš nový model třídy A je určený pro mladé dynamické osobnosti. Spojuje sportovního ducha s individualismem a nadchne nejen svými netradičními barvami a nápaditým designem," říká Marian Rauch, jednatel společnosti Mercedes-Benz Moravia. „Proto jsme se rozhodli podpořit Festival světla a videomappingu VZÁŘÍ a těšíme se, jak se mladí designéři s naším „Áčkem" vypořádají," dodává Marian Rauch.

  „Rozhodli jsme se do programu festivalu zařadit i tematický videomapping, protože si myslíme, že i na téma konkrétního produktu může současný umělecký svět vytvořit zajímavou a netradiční projekci," říká Kamil Zajíček, ředitel festival VZÁŘÍ, a dodává, „animátoři budou letos soutěžit na téma čokoláda, rychlé vozy a televizní upoutávka." Tematický videomapping není reklama. Je to volné ztvárnění daného tématu ve videomappingové projekci na budovy.   Nové „Áčko" představuje netradiční mladé provedení, ve kterém však neomylně poznáte značku Mercedes-Benz.  Výrazně emotivní design, silný motor v rozmezí od 80 kW (109 hp) po 155 kW (211 hp), bezpečnostní prvky jako radarový asistenční protikolizní systém ve standardu či inovativní multimediální systémy - to všechno s možností individuální konfigurace a šestiletým bezplatným servisem. Pravý Mercedes. Ale přesto úplně jiný. Zkrátka puls nové generace pro všechny na dosah.  

Videomapping je speciální forma projekce na objekty nebo budovy, která umožní dokonalou iluzi. Budova se jakoby probudí, ožije, roztančí a vypráví tisíce zajímavých příběhů. Příznivci rychlých kol se tak od 27. září mohou na festivalu VZÁŘÍ každý večer těšit na jedinečnou podívanou.   A nejen to! Festival světla a videomappingu VZÁŘÍ předvede na fasádách historických budov v samém srdci Hané hned dvě soutěžní kategorie ve videomappingu (Hlavní soutěž a Tematický videomapping). Festival VZÁŘÍ se koná od 25. do 29. září 2012 v Olomouci a kromě videomappingu a bohatého doprovodného programu na diváky čekají i soutěže o skvělé ceny. Například dobrovolné SMS vstupenky budou slosované o zapůjčení Mercedesu na celý víkend.    

VZÁŘÍ 2012 Festival světla a videomappingu VZÁŘÍ se koná v Olomouci od 25. do 29. září 2012. V soutěžní části programu budou diváci moci sledovat originální videomappingové projekce na historické budovy v centru Olomouce, připravené jsou i koncerty, workshopy a zajímavé výstavy. Na internetových stránkách http://www.vzari.cz/ naleznete podrobný program festivalu včetně všech doprovodných akcí. Přidejte se k fanouškům festivalu na Facebooku  www.facebook.com/septembeam.     

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign