Je tu letošní, dvanácté FotoVideo!

A je tu nová rubrika!

Jako malý aperitiv přinášíme již v prosincovém vydání novou a věříme, že pro všechny čtenáře zajímavou, rubriku „Přípravka Fotografa roku".  Povede jí osvědčený a všemi fotografickými mastmi mazaný lektor, Jan Vojtek, kterého znáte z rubrik Digitální škola, Fotoopravna a dalších.

Exkluzivně a česky a slovensky! FotoVideo je skutečně nenapodobitelným časopisem, každé jeho vydání je unikátní a přináší hlavně exkluzivní a původní materiály.

Foto1

Tím se liší od jiných časopisů, které žijí z překladů, licencí a kopírování. Nic proti zahraničním materiálům, jsou často vynikající kvality, ale chce to vhodný výběr, že? I prosincové FotoVideo tedy žije fotografií a fotografováním a přináší samé fotografické lahůdky: - Henri Cartier-Bresson - Tvůj kompas je v Tvých očích! - Rossano B.Maniscalchi - italský fotograf aktu, módy a portrétů - Jaroslav KLM Klíma - A-Bombers US Old Style - fotografickou výpověď Jan Beleje, mistra WOL - zpověď a přiznání šéfredaktora FotoVideo - a dalších 101 mimořádných článků Chcete nás? Tak si nás kupte a nebo si zajistěte si předplatné FotoVideo - časopisu plného vašich nesplněných přání, nejlépe na www.ifotovideo.cz.   

Henri Cartier-Bresson http://www.kunsthauswien.com/en/exhibitions/current  

Rossano B.Maniscalchi http://www.ifotovideo.cz/rubriky/co-se-deje/knihy/rossano-maniscalchi_2846.html    

Jaroslav KLM Klíma http://www.ifotovideo.cz/rubriky/co-se-deje/fotokluby/vystava-okolo-kol_4246.html   

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign