Kúpele Luhačovice majú silvestrovské pobyty už z väčšej časti vypredané

Kúpele Luhačovice majú silvestrovské pobyty už z väčšej časti vypredané

Rezervujte si jesenný, zimný, či silvestrovský pobyt v Kúpeľoch Luhačovice

 

Napriek tomu, že je ešte len september, je čas popremýšľať nad tým, kde strávite záver tohto roka. Silvester nemusí byť len o hluku a kope ľudí na námestí, ale dá sa stráviť aj príjemne, v atraktívnom prostredí kúpeľov. Kúpele Luhačovice (Lázně Luhačovice), a. s., každoročne pripravujú na túto udalosť aj bohatý program, preto sú tieto pobyty obľúbené a je o nich značný záujem. Napriek tomu, že do Silvestra zostávajú ešte tri mesiace, na predaj ostávajú už posledné miesta. Informoval o tom Ing. Jiří Dědek, MBA, výkonný riaditeľ Kúpeľov Luhačovice.

 

„O silvestrovské pobyty v Luhačoviciach je vždy enormný záujem a stáli klienti si ich rezervujú niekedy aj rok vopred. Ak si chcete aj vy vychutnať nezameniteľnú atmosféru záveru roka v čarokrásnom prostredí Luhačovíc, využite jednu z posledných možností kúpiť si lístky. Celkom vypredaný je už hotel Alexandria - naša vlajková loď wellnes pobytov, ale plno hlásia aj Jurkovičov dom, Alpská ruža, Vila pod Lipami, Myslivna, Riviera. Voľné miesta máme ešte v hoteli Palace, Dome Bedřicha Smetanu, Jestřábí. Ubytovať sa môžete aj v tohtoročnej novinke - zrekonštruovanom kúpeľnom hoteli Morava. Po prvý raz tak môžu naši klienti stráviť Silvestrovský pobyt aj v tomto zariadení. Silvestrovská kúpeľná kúra od 27.12 do 2.1.2016 (šesť nocí) tu klienta vyjde v dvojlôžkovej izbe od 285 do 314 eur,“ konštatoval J. Dědek.

 

  Dodal, že v cene je aj silvestrovský galavečer v Spoločenskom dome (welcome drink, večera formou bohatého rautu s neobmedzenou konzumáciou vybraných teplých, studených i sladkých lahôdok, bohatý zábavný silvestrovský program, ohňostroj). Silvestrovský balíček ďalej zahŕňa 6x ubytovanie, 6x raňajky formou bufetu, 1x slávnostnú uvítaciu večeru, 3x večeru, 1x sviatočnú novoročnú večeru, kúpeľný program, 1x konzultáciu s lekárom, 1x prírodný uhličitý kúpeľ, 1x bublinkový kúpeľ s prísadou podľa vlastného výberu, 1x klasickú masáž (čiastočnú), 3x inhaláciu (individuálne), denne pitnú kúru liečivých minerálnych vôd.

 

Okrem silvestrovských pobytov sú v ponuke akciovej spoločnosti Kúpele Luhačovice aj adventné pobyty v Jurkovičovom dome a Alexandrii. Hotel Alexandria ponúka ako jediný aj vianočný pobyt ,,Vianoce v Alexandrii“. Do zimy je však ešte ďaleko a preto kúpele Luhačovice pripravili akciové balíčky na jesenné obdobie. Patria medzi nich napríklad Babie leto v Alexandrii, Wellness víkend pre novomanželov, Jesenný wellness v Alexandrii a Kúpeľný pobyt pre zdravie. Napríklad v balíčku Wellness víkend pre novomanželov, sa ukrýva romanticky vyzdobená izba a večera vo Francúzskej reštaurácii. Cena sa pohybuje v termíne od 27. 9. do 15. 11. 2015 od 208 eur v dvojposteľovej izbe a v termíne od 15. 11 do 15. 12. 2015 od 194 eur za dve noci. Balíček služieb zahŕňa okrem ubytovania aj fľašu sektu a ovocie na izbe v deň príchodu, 2x raňajky a jednu večeru formou bufetu, romantickú večeru pri sviečkach s klavírnymi melódiami vo Francúzskej reštaurácii, wellness pre dvoch a masáž éterickým olejom.

 

Pobyt Jesenný wellness v Alexandrii ponúka nerušený odpočinok. V rámci neho môžete voľne využívať bazén, whirlpool, Kneippov chodník, saunový svet, laconium a fínsku saunu, ochladzovacie sprchy a ľadovú studňu, relaxačné vyhrievané lavice, odpočinkové zóny a vonkajšiu relaxačnú terasu. Balíček služieb na 7 nocí zahŕňa v cene od 387 eur ubytovanie s polpenziou, relaxačný a hydromasážny kúpeľ, wellness masáž a masáž éterickým olejom, vonný parafínový obklad chrbta, orientálny rituál v parnom kúpeli Rasul, voľný vstup do wellness a fitness centra, požičanie županu, wi-fi na izbe zdarma a denne pitnú kúru liečivých minerálnych vôd. Ako bonus je v ponuke zľava 30 % na wellness procedúry a Spa rituály objednané na mieste.

 

Pokiaľ máte problémy s chrbticou, alebo iné ochorenie, ktoré vám bráni naplno si užívať život, je pre vás ako stvorený balíček Kúpeľný pobyt pre zdravie. Lekár vám tu predpíše liečebné procedúry na vaše zdravotné problémy a tento pobyt si môžete vychutnať v hoteloch Palace a Morava. V ponuke sú pobyty na 3 a 7 nocí. Balíček služieb na 7 nocí zahŕňa 7x ubytovanie s plnou penziou, denne pitné kúry liečivých minerálnych vôd, konzultáciu s lekárom a predpis procedúr, 6 malých a 6 veľkých kúpeľných procedúr. Ako bonus získate 5 inhalácii minerálnej vody pre regeneráciu dýchacích ciest. Pre hostí, ktorí budú ubytovaní v hoteli Palace bude navyše vstup do bazénu vo vyhradenom čase. Cena v dvojposteľovej izbe v hoteli Palace na 7 nocí je 302 eur, v hoteli Morava 259 Eur.

 

Každý mesiac sú v hoteli Alexandria tiež pripravené sezónne špeciality a tak si môžete dopriať počas svojho pobytu aj gurmánsky zážitok. V októbri je pripravené „Tekvicové pokušenie“. November toho ponúka na výber viac. Gazdinky kedysi pri prvom snehu piekli sviatočnú hus a martinské rožky alebo podkovy, zvané martiny, roháče či zahýbáky, Kúpele Luhačovice ponúkajú „Husaciu pečienku a mladé vína“ v termíne od 6. 11. do 11. 11. 2015. Pre milovníkov tradičných pokrmov z diviny sú pripravené „Zverinové hody“, kde môžete ochutnať vyladené špeciality. Zverinové hody sa budú konať v termínoch 13.-15. 11, 20.-22. 11. a 27.-29. 11. 2015.

 

 Kúpele Luhačovice, a. s., sú najväčšou spoločnosťou poskytujúcou kúpeľné a rekreačné služby v Luhačoviciach. Liečia sa tu ochorenia dýchacích ciest, pohybového aparátu, tráviaceho ústrojenstva, látkovej výmeny (cukrovka), obehového ústrojenstva a onkologické ochorenia. Okrem kúpeľných pobytov je to ideálne miesto pre strávenie wellness víkendov a relaxačných pobytov. Kúpele Luhačovice sú to pravé miesto na zdravotnú dovolenku a oddych aj pre slovenských klientov. Slovenské hranice sú vzdialené iba 27 km, Trenčín 54 km a Bratislava 165 km. Pre slovenských návštevníkov sú tak Luhačovice rovnako dostupné ako slovenské kúpele. A to nielen vzdialenostne, ale aj finančne, či kultúrne. V roku 2014 navštívilo tieto kúpele spolu takmer 2000 slovenských klientov.

 

Ďalšie informácie sú na webových stránkach www.HotelAlexandria.czwww.LazneLuhacovice.cz.

 

 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign