Léto s HARIBO medvídky má šťávu

Maskot společnosti HARIBO, Zlatý medvídek, si předsevzal o prázdninách procestovat naši vlast. V rámci roadshow, která nese název „Šťavnaté léto“, navštíví vybraná koupaliště, aquaparky, památky i turisticky zajímavé lokality
a uspořádá pro rodiny s dětmi zábavná odpoledne, která mají šťávu.

 

„Pro naši roadshow „Šťavnaté léto“ jsme se snažili vytvořit takový program, který všem příjemně zpestří léto a v rámci kterého budou moci ochutnat naše cukrovinky, zejména HARIBO Saft-Goldbären,“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Tato želatinová pochoutka obsahuje 25% ovocné šťávy a to jí dodává osvěžující chuť a mnohem měkčí konzistenci, než jakou mají klasičtí Zlatí medvídci HARIBO.“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o.

 

 

Od 6. srpna mohou fanoušci cukrovinek HARIBO zahlédnout Zlatého medvídka i ve svém okolí, nebo navštívit jednu z jeho akcí. Letní roadshow odstartuje v Praze ve druhé polovině prázdnin. Během svých cest navštíví maskot na padesát různých míst a na některých se zdrží celé odpoledne se zábavným programem zaměřeným především na děti. Ty se setkají nejen se Zlatým medvídkem, ale v jeho společnosti si mohou zasoutěžit v rozličných zábavných disciplínách o zajímavé ceny, zatančit si medvědí tanec a zpestřit si báječné letní odpoledne. Aktuální lokality a program naleznou zájemci na českých facebookových stránkách společnosti HARIBO (https://www.facebook.com/posli.medvidka). 

Copyright 2023 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign