Sudová sauna: nevšední saunování v přírodě

Provozovatelé hotelů či jiných sportovních a rekreačních zařízení tak získávají možnost rychlého rozšíření wellness centra bez nutnosti upravovat interiéry. „Jako nejvhodnější se jeví Sudové sauny, které vynikají svojí mobilitou, prostorovou nenáročností i tím, že nutně nevyžadují připojení k elektřině. Navíc jsou velmi romantické, obzvláště jsou-li vybaveny kamny na dřevo", dodává Jan Bejdák z České asociace wellness.

S1
  Plameny v kamnech plápolají, v okolí sauny se prohání vítr a saunování je opravdu idylické. Již nyní je jasné, že novým trendem se stane budování wellness zahrad, saunových parků a Sudových saun. Sauny a wellness skutečně patří do přírody!   První Sudová sauna v České republice je nově umístěna v hotelovém parku šumavského ParkHotelu Tosch **** a je denně v provozu.

S2

Procedura v Sudové sauně poskytuje hostům nový způsob zajímavé a netradiční relaxace, a to v každém ročním období. Sauna, jež je součástí wellness zahrady, je vybavena špičkovými kamny na dřevo značky Harvia a nabízí úžasný zážitek
ze saunování.   „V sauně, osvětlované plameny ohně a náladovým podsvícením lavic, prožijete romantické chvíle
ve dvou nebo s přáteli.

S3

Po saunování se můžete zchladit v ochlazovacím dřevěném vědru s výhledem na hrad Kašperk a vychutnat si dech beroucí pohled do jednoho z malebných šumavských údolí nebo skočit rovnou do sněhu." láká ředitel ParkHotelu Tosch Jaroslav Fischer, který také jako první Sudovou saunu vyzkoušel. Relaxace v Sudové sauně ve spojení s pohodlným ubytováním, bazénem s hvězdnou oblohou, speleoterapií v hotelové jeskyni a wellness procedurami jsou pádnými argumenty pro pobyt na Šumavě v ParkHotelu Tosch ****.   

S4

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign