WORLD OF BEAUTY & SPA 2011 JARO

Efektivně nejekonomičtější jsou v ČR vietnamská tržiště, to připomíná veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2011 JARO. V některých uličkách ani neprojdete, stánky velikosti od pomalu 1 metru čtverečního , kde se prodává vše od bižuterie po různá líčidla, nabízejí různé služby, hlava na hlavě.

Nejvíce přitahuje program na pódiu, kde v hledišti nenajdete místečno.

 

Kultura výstavnictví a vystavení zboží je v mnoha směrech někde jinde než by měla být. Všichni prodávají , aby mohli zaplatit nájem, to je běžné na všech výstavách v ČR, budiž. Zde je to ale skutečně až přehnané. Komunikcae na některých stáncích je děsivá, byl jsem tam během odpoledne a některé manažerky  by měly projít kurzem komunikace. To slečny a dámy na stáncích, kde zastupují sebe sama či vlastní firmu  - to je správná obchodní komunikace s úsměvem, setkal jsem se i s nabízející slečnou, která byla normální a komunikovala skvěle, ale to byla světlá vyjímka.

Avšak jsou zde i místa - ostrůvky bohatších firem , které někde v prostoru vystupují co do výšky "totemů",  jinde jsou zastrčeny někde po okraji obvodu arény.

333

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign